Partizan u Prijepolju: Pobeda crno-belih na krilima nebrušenog bisera Đorđa Jovanovića

Hot sport 15.11.2016  |  HotSport

Partizan je u Prijepolju odigrao prijateljsku utakmicu protiv Polimlja i slavio je sa 4:1.

Crno-bele je u Prijepolju sačekalo 3.000 navijača, a šansu su dobili mlađi igrači, kao i oni koji nemaju veliku minutažu u Superligi Srbije. Od prvotimaca na terenu su bili samo kapiten Saša Ilić i Nebojša Kosović. Junak pobede Partizana od 4:1 bio je mladi napadač Đorđe Jovanović, momak koji je raskošan talenat pokazao protiv PAOK-a takođe u prijateljskoj utakmici. Nebrušeni biser je postigao dva gola u 35. i 59. minutu, dok su strelci još bili