Strašan početak vaterpolista: Neki novi “delfini” briljiraju - Rumuni za poluvreme dali samo jedan gol!

Sportal blic 15.11.2016  |  Miloš Rangelov

“Delfini” su na novom početku... Prvi put posle osvajanja zlatne medalje na Olimpijskim igrama u Riju vaterpolisti Srbije uskočili su u bazen. Na startu odbrane trona u Svetskoj ligi izabranici Dejana Savića deklasirali su Rumuniju - 19:8 (6:0, 5:1, 1:5, 7:2).

Foto: N. Raus / RAS Srbija Nema Živka Gocića i Slobodana Nikića, ali tu su neki novi klinci... I to kakvi. Srbija je pred punim tribinama na bazenu u Kragujevcu odigrala perfektno prvo poluvreme, za dve četvrtine rival je primio 11 golova, dok je mrežu “delfina” Rumunija uspela da zatrese samo jednom (i to tek u trećem minutu druge deonice)!? Foto: N. Raus / RAS Srbija Naši momci su od starta dominirali, Duško Pjetlović je već u prvom minutu