Велики и у поразу: Ђоковић: Енди, заслужено си најбољи на свету!

Спортал блиц 20.11.2016  |  Милош Рангелов
Велики и у поразу: Ђоковић: Енди, заслужено си најбољи на свету!

Лако је бити велики у победи... Новак Ђоковић је још једном показао какав је спортсмен. После пораза у финалу Лондона од Ендија Мареја (3:6, 4:6), наш ас је истакао да је изгубио од бољег.

Фото: Реутерс Новак Ђоковић - Сјајна година... Могу да будем поносан на првих шест месеци, данас смо део историје. Част је бити део оваквог догађаја. Он је сада дефинитивно број један и заслужио је да победи. Играо је најбоље и заслужено победио. Ја сам био све бољи како је одмицало време, али касно сам се пробудио - рекао је Ђоковић. Новак ће годину у којој је стигао до толико жељеног трофеја Ролан Гароса завршити на другом месту... (Милош

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Спорт, најновије вести »