Prštalo u humskoj: Dva isključenja, penal i Partizanov veliki preokret od 0:2 /video/

Sportal blic 25.11.2016  |  Luka Dumeljić / N.T.

Derbi 17. kola Superlige potpuno je opravdao očekivanja za zanimljivu fudbalsku predstavu. Partizan je gubio sa 0:2, ali je na kraju slavio posle velikog preokreta sa 3:2 golom Alena Stevanovića u 84. minutu, a susret su obeležila i dva isključenja, po jedno na obe strane.

Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Kruševljani su bili na dobrom putu da odnesu ceo plen iz Humske posle poraza od Crvene zvezde u prošlom kolu, imali su i igrača više, ali su na kraju ostali i bez boda. Sve je promenilo isključenje Lekovića u 55. minutu i penal koji je skrivio, jer je tako Leonardo drugim golom poravnao na 2:2 i kada su bili brojčano izjednačeni, crno-beli su u samom finišu došli do trijumfa. Foto: Aleksandar