Da stvar bude još gora: Crveni karton Đurđeviću zbog ‘simuliranja’, Napredak vodi 2:1 (video)

Hot sport 25.11.2016  |  HotSport

Partizan je u teškoj situaciji posle 45 minuta igre, gubi sa 2:1 protiv Napretka i ima igrača manje na terenu.

Crno se piše Partizanu. Posle primljenog gola u 19. minutu crno-bele je stigla nova nevolja. Prvo je u jednom vazdušnom duelu Đurđević po licu udario odbrambenog igrača Napretka, a onda je isti igrač po mišljenju Đokića simulirao penal i dobio je crveni karton. Prestrogo, jer se na snimku vidi da je N’Dijae odgurnuo napadača, ali ne za penal. (Izvor: YouTube/Volim Sport TV) U 42. minutu potpuni šok. Velika greška obrane Partizana i Vukanović je