O suđenju u Humskoj tek će se pričati - I Napredak sa desetoricom, penal nade za Partizan!

Sportske.net 25.11.2016  |  Sportske.net

Partizan uspeo da se ekspresno vrati od 0:2 i stigne do izjednačenja! Uz to, gosti iz Kruševca više nemaju ni prednost igrača više!

Crno-beli su u drugo poluvreme ušli sa igračem manje i golom zaostatka, Napredak je dobio prvo poluvreme sa 2:1, a crveni karton u ekipi Partizana dobio je Uroš Đurđević. Ipak, posle samo deset minuta igre u nastvaku meča, crno-beli su anulirali i jednu i drugu prednost Kruševljana! Naime, Valeri Božinov je u 55. minutu iznudio prekršaj u kaznenom prostoru gostiju, pošto ga je Nikola Leković povukao za dres. Za sudiju Đokića, ovo je bio