SLS: Golovi, crveni kartoni, sudije u prvom planu i pobeda Partizana posle velikog preokreta (video)

Hot sport 25.11.2016  |  HotSport

U derbiju 17. kola Superlige Srbije Partizan je u Humskoj savladao Napredak 3:2 (1:2), iako je imao 'minus dva' i igrača manje na terenu.

Napredak je pokazao zube u Humskoj, Partizan je pobedio, ali je glavni akter meča bio sudija Nenad Đokić. Napredak je vodio sa 2:0, imao igrača više na terenu do 55. minuta, a onda se sve okrenulo za 180 stepeni i crno-beli su sa penala stigli do izjednačenja, ne samo u rezultatskom smislu, već i po broju igrača na terenu. Kruševljanima je presudio Stevanović u 84. minutu za 3:2 i nastavak potere Partizana za Crvenom zvezdom. Utakmica je počela