Napredak prokockao dva gola prednosti u Humskoj, Partizan preokrenuo sa dva gola Leonarda i Stevanovića za 3:2 (video)

Sportski žurnal 25.11.2016

Veoma uzbudljivo bilo je na stadionu u Humskoj, sudija Đokić isključio napadača Partizana Đurđevića zbog simuliranja i bek Napretka Lekovića posle penala

Partizan – Napredak 3:2 (1:2) Beograd - Stadion: Partizana. Gledalaca: 2.000. Sudija: Nenad Đokić (Užice). Pomoćnici: Vladimir Jovanović (Čačak), Nemanja Petrović (Užice). Žuti kartoni: Đurđević x2, Ilić, Miletić, Milenković (Partizan), Leković x2, Ndiaj, Markoski, Miladinović (Napredak). Crveni kartoni: Uroš Đurđević (Partizan) u 39. minutu, Nikola Leković (Napredak) u 55. minutu. Strelci: 0:1 Gobeljić u 19, 0:2 Vukanović u 42, 1:2 Leonardo u