Ivanović: Nismo znali da odigramo kako treba sa igračem više i dva gola prednosti

Sportski žurnal 25.11.2016

Napredak je vodio 2:0, ali su Kruševljani poklekli i dozvolili Partizanu da preokrene i na kraju slavi 3:2

Trener fudbalera Napretka Dragan Ivanović istakao je da ih je primljen gol u završnim sekundama prvog poluvremena koštao boljeg rezultata na gostovanju Partizanu. – Prelomni trenutak utakmice bio je to što nismo znali da odigramo kako treba sa igračem više posle 2:0. Primili smo gol u završnici i Partizan je na poluvreme otišao samo sa jednim golom zaostatka. Ivanović, ipak, ističe da nema na čemu da zameri svojim fudbalerima, koji su dali sve