Đurđević: Nisam igrač koji simulira, igrali smo protiv Napretka i sudije

Sportal blic 25.11.2016  |  Luka Dumeljić

Uroš Đurđević je mogao da bude tragičar Partizana, jer je isključen u 38. minutu kada je dobio drugi žuti karton zbog, prema proceni sudije Đokića, simuliranja penala. Ipak, crno-beli su i bez njega napravili preokret i pobedili Napredak sa 3:2 u 17. kolu Superlige.

Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Trenutak kada sudija Đokić isključuje Đurđevića Imao je Partizan igrača manje i na semaforu je pisalo 1:2 na kraju prvog poluvremena. U nastavku su se brojčano izjednačili sa Kruševljanima, Leonardo je izjednačio iz penala, a pobedu je doneo Alen Stevanović. - Ne znam da li je bio kontakt baš za najstrožu kaznu, ali definitivno nisam zaslužio drugi žuti karton. Jednostavno nisam igrač koji simulira, a