Voša slavila golom u 89. minutu pred Partizan, Mladost bolja od Borca u lokalnom derbiju /foto/

Sportal blic 26.11.2016  |  Tanjug

Fudbaleri Vojvodine i subotičkog Spartaka ostvarili su minimalne pobede u gostima protiv Bačke, odnosno niškog Radničkog, golovima u finišu mečeva 17. kola Superlige Srbije. Mladost je bila bolja od Borca u lokalnom derbiju sa 3:0.

Foto: N. Mihajlović / RAS Srbija Nikola Ašćerić Vojvodina je trijumfovala pogotkom Nikole Ašćerića u 89. minutu, dok je tri minuta pre toga Nemanja Milić doneo tri boda Spartaku na teškom terenu u Nišu. Novosađani tako u dobrom raspoloženju dočekuju derbi sa Partizanom u narednom kolu. Foto: Miloš Cvetković / RAS Srbija Milan Bojović Pobedu u gostima zabeležio je Javor i to posle preokreta u Novom Pazaru 2:1, a Mladost je uz dva gola Milana