SLS: ‘Ludnica’ u Milanovcu, Zvezda gubila, Orlandić i Adžić za minut doneli pobedu Zvezdi (video)

Hot sport 26.11.2016  |  HotSport

U poslednjem meču 17. kola Superlige Srbije Crvena zvezda je kao gost savladala Metalac 2:1 i to golovima u predposlednjem i poslednjem minutu utakmice.

Heroj Crvene zvezde je mladi Luka Adžić. Sin bivšeg kapitena crveno-belih Ivana ušao je u igru posle vođstva domaćina 1:0 i nije ni sanjao da će postići gol vredan tri boda u 89. minutu. Metalac je poveo preko Panuića u 69. minutu, ali je Crvena zvezda za 60 sekundi u periodu od 88. do 90. minuta postigla dva gola i ‘upisala’ tri boda. Delije slave Orlandića i mladog Adžića. Ali, idemo redom… Dugo nismo gledali ovako zanimljivo prvo poluvreme u