Bundesliga: Dva uzbudljiva minuta na Komercbank areni za treći poraz Dortmunda (video)

Hot sport 26.11.2016  |  HotSport

Iako se činilo da će pogotkom Obamejanga za 1:1 u 77. Dortmund izbeći poraz u Frankfurtu, majstorijom Švajcarca balkanse krvi, Harisa Seferovića, Ajntraht je slavio.

Umorne ‘milionere’ je načeo prekaljeni mađarski internacionalac Sabolč Husti golom na otvaranju drugog poluvremena. Odličnim podorom Osmana Dembelea po desnoj strani i centaršutom koji je trzajem glavom u gol pretvorio Obamejang došlo je do izjednačenja. Čovek odluke bio je Haris Seferović koji se upisao u listu strelaca na asistenciju Hustija. Najviše golova postignuto je na AOL areni u Hamburgu gde je rezultat bio 2:2. Domaći tim je dva puta