(Video) Milioneri pali u frankfurtu: Ajntraht šokirao Borusiju, Menhengladbah ponovo bez pobede

Kurir 26.11.2016

Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta napravili su danas iznenadjenje pobedivši na svom terenu Borusiju Dortmund sa 2:1, u 12. kolu Bundeslige, posle čega su se popeli na treće mesto tabele.

Borusiji je ovo bio treći poraz u sezoni i sada je na petom mestu, sa 21 bodom, tri manje od Ajntrahta i Bajerna, koji igra kasnije danas, i devet bodova manje od lidera Lajpciga. Ajntraht je poveo golom Sabolča Hustija u 46. minutu, a izjednačio je Pjer-Emerik Obamejang u 77. Samo dva minuta kasnije, Husti je sjajno pronašao Harisa Seferovića, koji je sa ivice šesnaesterca postigao gol za novu pobedu Ajntrahta, sedmu u sezoni. Borusija