Сарајево: Ухапшени бивши министри, декани и инспектори

РТВ 29.11.2016  |  Бета
Сарајево: Ухапшени бивши министри, декани и инспектори

Сарајево - Припадници Агенције за истраге и заштиту БиХ (Сипа) данас су на подручју Сарајева ухапсили седам особа и претресли неколико локација у оквиру акције "Урбан", усмерене против организованог криминала.

У акцији су ухапшени Фахрудин Оручевић, бивши СДП-ов министар образовања Кантона Сарајево и професор на Електротехничком факултету (ЕТФ), Нарцис Бехлиловић, бивши декан ЕТФ-а, Ирфан Турковић, продекан ЕТФ-а, вештак Кенан Софтић, Неџад Бубица, власник компаније "Лаке" и брат Јусуфа Бубице, бившег министра саобраћаја Кантона Сарајево, Енес Беговић и Ламија Маглић-Тајић, бивши службеници општине Ново Сарајево. Ухапшени се терете за организовани

Повезане вести »

Кључне речи

Коментари

Балкан, најновије вести »