SLS: Zvezda nije uspela, veliki kiks crveno-belih koji će slaviti i Partizan i Vojvodina (video)

Hot sport 01.12.2016

Crvena zvezda je imala priliku da stigne do veoma značajne pobede protiv Mladosti iz Lučana, ali je utakmica 18. kola Superlige, koju su obeležile povrede dva izuzetno bitna igrača tima sa Marakane, završena rezultatom 2:2.

Pre početka susreta održan je minut ćutanja, u slavu fudbalera Šapekoensea, koji su nastradali u avionskoj nesreći na putu ka Kolumbiji, gde je trebalo da bude odigran prvi susret finala Kopa Sudamerikana, protiv Atletiko Nacionala. Zvezda je bolje otvorila susret, imali cu crveno-beli prvi priliku preko Orlandića, ali nisu uspeli da stignu do gola. FOTO: STARSPORT Nedugo potom, u 11. minutu povela je Mladost preko Saše Jovanovića, koji je