Poluvreme - Partizan od sjaja do očaja, ko je dobio zvižduke sa polupraznih tribina?

Sportske.net 06.12.2016  |  Sportske.net

Košarkaši Partizana počeli su večeras u 18 časova meč osmog kola FIBA Lige šampiona protiv nemačkog Ludvigsburga. Prvo poluvreme su sasvim solidno odigrali.

Posle prvih 20 minuta utakmice između Partizana i Ludvigsburga, rezultat je 37:35, a poslednje sekunde ovog dela igre obeležila je Hečerova trojka uz faul, pa je Partiza od ''minus dva'' stigao do ovih ''plus dva''. Partizan je od samog starta zaigrao bolje, Vil Hečer je trojkom otvorio ovaj duel, a rezultatska prednost crno-belih je polako rasla, do desetak poena razlike početkom druge četvrtine. Ali, kako smo već i navikli, na ulasku u finiš