Liverpul nerešeno sa Vest Hemom

Beta 11.12.2016

Fudbaleri Liverpula odigrali su danas kod kuće 2:2 sa Vest Hemom u poslednjoj utakmici 15. kola Premijer lige i tako ostali na trećem mestu tabele.

Liverpul je dominirao utakmicom u kojoj su viđena dva preokreta, ali nije uspeo da savlada tim iz Londona. Domaćin je poveo golom Adama Lalane u petom minutu, a Dimitri Paje i Mikail Antonio su doneli Vest Hemu preokret do kraja poluvremena.

Divok Origi je početkom drugog poluvremena izjednačio, posle čega je Liverpul napadao, ali nije uspeo da stigne do pobedničkog gola.

"Crveni" sada imaju 31 bod, tri manje od Arsenala i šest manje od lidera Čelsija, ali i jedan više od Mančester sitija. Liverpul je u prošlom kolu izgubio od Bornmuta.

Vest hemu je ovo bila šesta utakmica bez pobede u Premijer ligi, ali je ovim bodom izašao van opasne zone.