Ludnica na enfildu: Liverpul poveo, pa gubio i na kraju osvojio bod protiv Vest Hema /video/

Sportal blic 11.12.2016  |  B. O.

Još jedan ludi meč odigrao je Liverpul, pošto je u 15. kolu Premijer lige remizirao 2:2 (1:2) protiv Vest Hema.

Foto: Reuters Za razliku od prošle nedelje kada su na neverovatan način izgubili od Bornmuta (3:4), ovoga puta izabranici Jirgena Klopa osvojili su bod. Liverpul je poveo golom Adama Lalane u petom minutu, a Dimitri Paje i Mikail Antonio su doneli Vest Hemu preokret do kraja poluvremena. Domaćin je početkom drugog poluvremena izjednačio, posle čega je Liverpul napadao, ali nije uspeo da stigne do pobedničkog gola. Premijer liga, 15. kolo: