Serija a: Sergej predvodio Lacio do pobede protiv ‘Viole’, ludnica na ‘Marasiju’ (video)

Hot sport 18.12.2016  |  HotSport

Lacio slavio na Olimpiku protiv Fiorintine rezultatom 3:1 uz zapažen nastup Sergeja Milinkovića Savića. Ninković strelac u šokantnom porazu Đenove.

Fudbaleri Lacija savladali su u Rimu ekupu Fiorentine rezultom 3:1 i na taj način došli na deobu treće pozicije sa Napolijem, Veliki deo posla Lacijali su odradili u prvom poluvremenu koje su završili sa prednošću od 2:0. Možda ključnu ulogu u toj prednosti imao je naš Sergej Milinković Savić koji je najpre asistirao Baldeu Keiti za gol u 23. minutu a zatim i iznudio jedanaesterac, koji je realizovao Lukas Bilja. SRPSKI DVOBOJ U RIMU: Milinković