Tadić asistent, Junajted u Fergijevom ritmu, nestvaran meč Čelsija za nastavak čudesnog niza!

Sportal blic 31.12.2016  |  Darko Nikolić

Fudbaleri Čelsija su 2016. godinu ne samo završili kao lideri Premijer lige, već su se na prvoj poziciji učvrstili 13. pobedom u nizu. I to kakvom, neposredno pred duel najbližih pratilaca, Liverpula i Mančester sitija (1:0).

Foto: Reuters Kao apslutni favoriti ušli su "plavci" u meč sa Stoukom, istina bez naših reprezentativaca, Branislava Ivanovića i Nemanje Matića u startnoj postavi. I, dobra igra krunisana je jedinim pogotkom u prvom poluvremenu. Tada je Kejhil glavom zatresao mrežu rivala posle kornera Fabregasa u 33. minutu, što je bio prvi premijerligaški gol Čelsija glavom na njegovom Stamford Bridžu još od pogotka Ivanovića na takav način, protiv