Jokanov Fulam u šesnaestini finala FA kupa, Liverpul s najmlađim sastavom u istoriji kluba igrao bez golova protiv četvrtoligaša

Večernje novosti 08.01.2017  |  Beta
Jokanov Fulam u šesnaestini finala FA kupa, Liverpul s najmlađim sastavom u istoriji kluba igrao bez golova protiv…

Ekipa srpskog stratega u okršaju drugoligaša je u gostima s 2:1 pobedila Kardif. Midlsbro na svom bolji od Šefilda, Čelsi ubedljiv

Fudbaleri Fulama, Čelsija i Midlsbroa plasirali su se u šesnaestinu finala FA kupa, dok su Liverpul i Plimut na stadionu “Enfild” igrali nerešeno bez golova. Ekipa Slaviše Jokanovića, Fulam, u okršaju drugoligaša je u gostima s 2:1 pobedila Kardif. Sve je rešeno u prvom poluvremenu. Domaćin je poveo, a Fulam preokrenuo. Kardif je poveo već u osmom minutu pogotkom Entonija Pilkington, ali je samo šest minuta kasnije Stefan Johansen doneo