Trijumf Intera, Perišić srušio Udineze, Milan i Lacio do pobede u poslednjim sekundama

Sportski žurnal 08.01.2017

Nije viđeno puno golova u Seriji A, a meč Peskara - Fiorentina je odložen zbog lošeg vremena

Heroj Neroazura je Hrvat Ivan Perišić koji je postigao oba gola za goste na gostovanju u Udinama za pobedu Intera. Milan je golom Bake u 88. minutu došao do celog plena kod kuće i priključka sa vrhom tabele, a još kasnije je bogodio Imobile za Lacio, u 90. minutu za pobedu 1:0. Pre toga je Bilja promašio penal za Rimljane u 31. minutu. Roma je takođe slavila minimalnim rezultatom, a da uz to nije adla ni gol. Za Vučicu je pogodio igrač Đenove