Jokanović u četvrtom kolu FA kupa, Klop izveo najmlađu postavu Liverupa u istoriji

Sportski žurnal 08.01.2017

Pobedu drugoligašu iz Londona doneli su preokretom već do poluvremena Johansen (14) i Sesenjon (33)

Slaviša Jokanović doveo je Fulam do četvrtog kola FA kupa. Ekipa srpskog menadžera pobedila je na gostovanju Kardifu iako je tim iz Velsa vodio već od osmog minuta golom Pilkingtona. Pobedu drugoligašu iz Londona doneli su preokretom već do poluvremena Johansen (14) i Sesenjon (33). Najveći uspeh Fulama u FA kupu je učešće u finalu 1975, u kome je poražen od Vest Hema (0:2). Liverpul je na Enfildu igrao bez golova sa čevtroligašem Plimutom.