Велико славље за које су припреме почеле МЕСЕЦИМА унапред: Ивана Павковић и Петар Митић открили где и када ће крстити наследника (ФОТО)
Стори 09.01.2017 | Извор: Пинк.рс

Популарни певачки пар Ивана Павковић и Петар Митић почетком новембра прошле године постали су родитељи дечака којем су дали право српско име - Вујадин.
Новопечени родитељи прославили су први Божић са својим наследником у породичном дому на Вождовцу, а како је Ивана открила, код њих се традиција и обичаји и те како поштују. Дом испуњен љубављу и срећом: Овако ће Ивана Павковић и Петар Митић прославити први Божић са сином! (ФОТО) Петар и ја веома држимо до старих српских обичаја. Верници смо, па смо на Божић отишли до Храма Светог Саве. Планирамо да крстимо Вујадина тамо, а већ смо почели да





