Spektakl u Sevilji: Asensio - solo akcija od 80 metara; Joveta - gol na debiju posle osam minuta; Ramos - poput najvećih majstora... (video)

Mozzart sport 12.01.2017
Spektakl u Sevilji: Asensio - solo akcija od 80 metara; Joveta - gol na debiju posle osam minuta; Ramos - poput najvećih…

Real izbegao poraz uz dva gola u poslednjih desetak minuta

Rezultatski meč na Sančez Pishuanu gotovo da uopšte nije bio zanimljiv - jer Real je prvi meč osmine finala Kupa kralja dobio sam 3:o i praktično rešio sve dileme oko ukupnog pobednika - ali jedan spektakularan gol Marka Asensija i pogodak na debiju Stevana Jovetića učinili su da večerašnji okršaj Sevilje i Kraljevskog kluba (3:3) dođe u centar pažnje u Španiji. Ako je i bilo neke dileme ona je trajala samo do 48. minutu. Domaći su do tada imali