Španska primera: Barsa se igrala na Kamp Nou i petardom rasterala „kanarince“ (video)

Hot sport 14.01.2017  |  HotSport

Fudbaleri Barselone u potpunosti su opravdali ulogu favorita u meču protiv Las Palmasa, slavivši rezultatom 5:0 u utakmici 18. kola španske Primere. Bilbao i Leganes odigrali bez golova.

Izabranici Luisa Enrikea su od starta meča preuzeli inicijativu i vrlo brzo došli do željenog vođstva. Igrao se 14. minut kada je Barselona povela golom Luisa Suareza, posle lepog proigravanja Andrea Gomeša sa desnog krila. Do kraja poluvremena više nije bilo pogodaka iako je Mesi u samom finišu propustio odličnu šnsu da duplira vođstvo domaćina. Početak drugog dela doneo je kišu golova, a sve je počelo sa Lionelom Mesijem koji je u 52 minutu