Akn: Obamejang doveo Gabon nadomak trijumfa, ali je on prokockan u nadoknadi (video)

Hot sport 14.01.2017  |  HotSport

Remijem Gabona protiv Gvineje Bisao rezultatom 1:1 (0:0) otvoren je ovogodišnji Kup afričkih nacija.

Gabon kao domaćin je u dobrom stilu počeo Afrički kup nacija 2017. godine, ali je u finišu prvog meča prokockao pobedu nad Gvinejom Bisao. Domaćin je poveo 53. minutu i to golom njihove ‘prve violine’ Pjera-Emerika Obamejanga. A koga drugog? Buoanga je poslao oštru loptu na drugu stativu, a tamo je Obamejang klizećim startom ubacio u mrežu gostiju. Međutim, šok za sve izazvao je izjednačujući gol Soaresa u 92. minutu. Fudbaler Crvene zvezde i