Akn: Burkina Faso otkinula bodove Kamerunu, svi jednaki na startu grupe A (VIDEO)

Hot sport 14.01.2017  |  HotSport

Na početku Afričkog kupa nacija svi učesnici grupe A imaju identičan skor pošto su i Burkina Faso i Kamerun remizirali rezultatom 1:1 (0:1).

Kamerun je u 35. minutu poveo fenomenalnim golom Mukanđoa iz slobodnog udarca i činilo se tada da će opravdati ulogu favorita. (Izvor: youtube / African Soccer HD) URNEBESNA SCENA U GABONU: Fudbalera Gvineje Bisao umalo pregazio automobil na terenu! (VIDEO) Međutim, baš kao u prvoj utakmici šampionata, favorit je poklekao i Burkina Faso je Kamerunu, kao i Gvineja Bisao domaćinu Gabonu, otkinula bod. Strelac je bio Dajo u 75. minutu. (Izvor: