Ludnica u Sevilji - Jovetić pogodio u nadoknadi i prekinuo Realov niz od 40 pobeda!

Sportske.net 15.01.2017  |  Sportske.net

Kakva ludnica, preokret Sevilje, poraz Real Madrida posle 40 mečeva u nizu, a heroj je Stevan Jovetić!

Fudbaleri Sevilje pobedili su na svom stadionu ekipu Real Madrida rezultatom 2:1 (0:1) u velikom derbiju Primere. Gosti su poveli golom Kristijana Ronalda iz penala u 67. minutu, a Sevilja je do izjednačenja došla autogolom Serhija Ramosa u 85. minutu, a onda je Stevan Jovetić postigao pogodak za pobedu u nadoknadi vremena! Sevilja je krenula ofanzivno i konkretno od samog početka i bila opasniji tim. Domaći su stvarili prilike, doduše, one