Šok u 90.: Minutu Real je bio neporažen na 40 mečeva u nizu, a onda mu je presudio Jovetić! /video/

Sportal blic 15.01.2017  |  Darko Nikolić

Kakav šok za navijače Real Madrida, kakva radost za senzacionalnu Sevilju, drugoplasirani tim Primere! U 18. kolu španskog prvenstva Sevilja je preokrenula rezultat i golom Stevana Jovetića u 90. minutu savladala "kraljevski klub" sa 2:1, pretekavši tako na tabeli Barselonu, a okončavši Realov niz od 40 mečeva bez poraza.

Foto: Footy live / youtube Sve je isprva išlo kako je ekipa Zinedina Zidana priželjkivala. Pred krcatim tribinama stadiona "Sančez Pichuan" odolevali su ranim naletima domaćih, koje su predvodili Samir Nasri, Franko Vazkez i Ben Jeder. A onda, u 67. minutu, činilo se da će se Realov niz sigurno nastaviti. Penal dosuđen posle prekršaja golmana Sevilje, Serhia Rika, nad Karvahalom, ne samo da je doneo prednost gostima, već i jednu ružnu scenu.