Srbin u centru pažnje: Ljajić najpre asistrirao Belotiju za vođstvo, pa promašio penal! (video)

Hot sport 16.01.2017

Fudbaleri Torina vode na svom Olimpiku protiv Milana, rezultatom 2:0, a jedna od centralnih figura prvog poluvremena bio je naš potencijalni reprezentativac.

Mogao je Adem Lajić da se proslavi nakon prvih 45 minuta derbija sa „rosonerima“ i potpuno dotuče velikog rivala, ali se na tom putu isprečio Donaruma. Nekadašnji igrač Partizana najpre je aistirao Andrei Belotiju, za vodeći pogodak „bikova“ u 20 minutu meča. Istina, prvobinta zamisao Ljajića je bila da šutira ka golu rivala, ali se njegov traljav šut ispostavio kao dobra asistencija za italijanskog napadača, koji je odlično reagovao i poslao