Обрадовић: Дужан сам кандидатуру евроскептичном делу Србије

Н1 Инфо 19.01.2017  |  ФоНет
Обрадовић: Дужан сам кандидатуру евроскептичном делу Србије

Без обзира на то што постоји моја спремност да се повучем са председничке кандидатуре,ако то има неки већи, општи интерес за државу Србију, зашто бисмо се одрицали кандидатуре за рачун неке политике која је иста као Вучићева, изјавио је за Спутник председник покрета Двери Бошко Обрадовић.

Обрадовић је најавио да ће на изборима наступити под слоганом "Ко сме, тај и може", а ту реченицу Живојина Мишића изабрао је јер верује да су Двери својим скупштинским наступом показале да смеју и умеју да се супротставе напредњачкој власти. "Ја не видим, рецимо, у кандидатурама Саше Јанковића или Вука Јеремића у чему се они разликују у спољној политици од Александра Вучића. Јесу ли они за наставак европских интеграција? Јесу. Шта је ту ново и

Прочитајте још

Кључне речи

Коментари

Најновије вести »