Liverpul pao posle godinu dana: Ludnica: Atomsko drugo poluvreme, pet golova i razočarani Klop!

Sportal blic 21.01.2017  |  Miloš Rangelov

U prvoj utakmici 22. kola Premijer lige, fudbaleri Liverpula su na svom terenu poraženi od ekipe Svonsija (3:2).

Foto: Reuters Firmino u akciji protiv Svonsija U prvom poluvremenu kao da se nije igrao fudbal. Za 45 minuta obe ekipe nisu uspele da upute šut u okvir gola. Borba se vodila na sredini terena, a bilo je i nekoliko oštrih startova. “Labudovi” su redovne mušterije Liverpula, (“crveni” slavili u pet prethodnih utakmica u svim takmičenjima), ali nije bilo lako Klopovim momcima da pokažu šta znaju. Foto: Reuters Jirgen Klop Nemac je dan pred utakmicu