Bundesliga: "Milioneri" najzad pobedili, i to bez Obamejanga, Lajpcig prati Bajern /video/

Sportal blic 21.01.2017  |  Z. V.

Fudbalerima iz Dortmunda je, očigledno, prijao zimski raspust, pa su u prvoj utakmici u 2017. pobedili, u gostima Verder - 2:1.

Zobacz na Youtube Da trijumf, kojim su žuto-crni sa Vestfalena prekinuli niz od tri remija, bude značajniji, ostvaren je bez golgetera Pjer-Emerika Obamejanga. "Betmen" trese mreže na Kupu afričkih nacija, predvodeći kao kapiten Gabon. Borusija je povela na Vezeru već u 5. minutu, pošto je Širle prihvatio odbijenu loptu, zaobišao golmana i postigao gol. Gostima iz Dortmunda posao je bio olakšan od 39. minuta. Čuvar mreže domaćih Drobni je