Primera: Ramos srušio Malagu, Valensija pobedila Viljareal, prvenac Espanjola u 2017.

Večernje novosti 21.01.2017  |  Beta

Kros dva puta asistirao, Serhio dva puta pogađao mrežu Malage i tako prekinuo niz od tri utakmice bez trijumfa. Valensija pobedila Viljareal, Remi Alavesa i Leganesa

Fudbaleri Real Madrida pobedili su danas na svom terenu ekipu Malage sa 2:1 u utakmici 19. kola španske Premere. Oba gola za Real postigao je Serhio Ramos, u 35. i 43. minutu, a asistent kod oba pogotka bio je Toni Kros. Jedini pogodak za Malagu postigao je Huanpi u 63. minutu. Ekipa Zidenina Zidana je ovim trijumfom prekinula niz od tri utakmice bez pobede, prva je na tabeli Primere sa 43 boda, dok je Malaga na 13. poziciji sa 31 bodom. Real u