Cirkus: O ovome će se dugo pričati – dva penala i ‘Panjenka’ u nikad luđoj nadoknadi na ‘Emiratima’! (video)

Hot sport 22.01.2017  |  HotSport

Fudbaleri Arsenala imali su pobedu u rukama protiv Barnlija, u nadoknadi je stiglo izjednačenje, a onda pravo ludilo u poslednjim sekundama meča.

Ludilo na ‘Emirejtsu’, ali bukvalno! Sudija Džon Mos bio je u centru pažnje tokom svih 90 minuta, iako u prvih 45 nije bilo pogodaka. Prvi gol na meču postigao je Škodran Mustafi u 59. minutu i činilo se sve do iza 90. minuta da će 1:0 biti konačan rezultat meča. (Izvor: youtube / WADIM) Međutim, samo šest minuta kasnije Granit Džaka je zbog katastrofalnog starta sa dve noge dobio crveni karton i ostavio na cedilu iovako danas bledi tim