Raspucana zvezda: Milić i Pavkov nagovestili svoj potencijal, u prvom delu utakmice sa Jadranom

Hot sport 23.01.2017  |  HotSport

Fudbaleri Crvene zvezde trenutno igraju svoj drugi meč na pripremama u Sloveniji, gde protiv ekipe Jadrana vode sa 3:0 na poluvremenu.

Na ovom meču trener Miodrag Božović uglavnom je šansu pružio novajlijama a oni su to odlično iskoristili i nagovestili da je uprava crveno-beli napravila pogotke njigovim angažovanjem. Pre svih istakao se, Nemanja Milić, pridošlica iz subotičkog Spartaka, koji je u dva navrata pogađao gol protivnika. Mladi napadač je golove postzao u 22. i 30. minutu i pokazao da će biti dobro pojačanje u navalnoj liniji tima iz “Lutice Bogdana”, sa kojom je