Božović: Do kraja prelaznog roka pokušaćemo da dovedemo još dva, možda i tri igrača (video)

Sportski žurnal 23.01.2017

Fudbaleri Crvene zvezde vratiće se u ponedeljak u Beograd posle odrađene prve faze priprema u Sloveniji

Ekipa je vredno trenirala deset dana, a zabeležene su i dve ubedljive pobede u kontrolnim utakmicama. Najpre je savladan Ankaran rezltatom 7:0, a poslednjeg dana priprema i Jadran kojem su crveno-beli uspeli da daju čak 10 golova. Priliku na ovim utakmicama dobio je veliki broj fudbalera, a raduje podatak da su nedavno pristigla pojačanja bila veoma efikasna. Srđan Vujaklija je za svega 45 minuta postigao tri gola. Za 90 minuta igre, tri puta se