Bogdanović srušio Uniks, Makabi ostao bez Ponosa, Žalgiris prvi put pobedio CSKA u novoj Evroligi, pao bolji od Barse!

Sportski žurnal 24.01.2017

Fenerbahče je posle teškog poraza u Beogradu od Crvene zvezde uhvatio ritam, te je posle Panatinaikosa na domaćem terenu savladao i Uniks u Kazanju

Fenerbahče je rutinski došao do trijumfa u Kazanju, iako je bilo uzbudljivo na kraju. Turski tim je kontrolisao čitav tok meča, već posle prve četvrtine imali su gosti sedam poena viška (22:15). Uniks se borio koliko je mogao, ali nije im bilo lako protiv daleko kvalitetnijeg sastava. Poenima svog ubedljivo najboljeg igrača Lengforda Rusi su čak i preokrenuli u 18. minutu (34:32). Ali, do poluvremena su pogađali samo gosti, seriju je pokrenuo