„Rezervisti” bolji od startera, raspucao se Neca Mihajlović, trojka Partizana protiv Gorice (foto, video)

Sportski žurnal 26.01.2017

Partizan je drugu prijateljsku utakmicu na pripremama u Sloveniji odigrao na stadionu „Bonifika” u Kopru, slavio je sa 3:0 protiv Gorice

Partizan je slavio i u drugom kontrolnom susretu u Sloveniji, tokom priprema koje obavlja u Portorožu. Crno-beli su ovoga puta slavili prtoiv Gorice sa 3:0. Posle prvog poluvremena mreže se nisu tresle. Tačnije, jeste slovenačka, posle pogotka Uroša Đurđevića u 15. minutu, ali je taj gol opravdano poništen zbog prekršaja u napadu. Trener crno-belih Marko Nikolić je ponovo igrao sa dva različita tima, od startera u igri je ostao samo Bogosavac.