Gorica ‘pala’: Dva Partizana u dva poluvremena, evo šta će crno-belima faliti ako ode Mihajlović (VIDEO)

Hot sport 26.01.2017  |  HotSport

U novom prijateljskom duelu su crno-beli savladali slovenačku Goricu rezultatom 3:0.

Na stadionu Bonifika u prvih 45 minuta nije bilo golova, mada je jedan poništen u 16. minutu. Tada je Tavamba prograo Đurđevića koji se prilikom ataka ka golmanu Gorice služio rukama i ipak nije došlo do promene rezultata. PARTIZAN ‘MELJE’: Dva gola za tri minuta drugog poluvremena (FOTO) (VIDEO) Onda je usledilo drugo poluvreme i nova dimenzija fudbala u Sloveniji, koji je postao zanimljiv. U 56. minutu ja Goricu načeo Petar Đuričković nakon