Pljuštala isključenja: Dinamo –Zaglebje 3:1 u golovima, 2:3 u crvenim kartonima! (video)

Hot sport 26.01.2017  |  HotSport

Ne znamo koliko bi termin prijateljska utakmica bio primenljiv za duel zagrebačkog Dinama i Zaglebja, s obzirom na opštu tučnjavu koja je trajala tokom čitvog meča.

Hrvatski šampion je ovu utakmicu rešo u svoju korist, bar što se golova tiče, rezultatom 3:1 ali je ovaj rezultat zasenio jedan drugi statistički podatak, a to je broj isključenja. Ovaj susret obečežilo je čak pet isključenja, dva u redovima Dinama i tri u redovima poljske ekipe, a već do poluvremena obe ekipe su zaradile po dva crvena kartona. Najpre su posle međusobnog koškanja, u 21. Minutu isključeni Hodžić i Tošik, nakon čega je umalo izbio