Последње упозорење: Евролига поново ударила Звезду по џепу, прете и празне трибине!
Спортал блиц 01.02.2017 | Б. О.

Нова казна за Црвену звезду! Због дешавања у 20. колу Евролиге, на мечу са Панатинаикосом (72:66), црвено-бели ће морати да плате 10.000 евра, али им прете и ригорозније казне.
Фото: Александар Димитријевић / РАС Србија Атмосфера у “Пиониру” је била сјајна, али... Челници елитног такмичења су видели и пропусте. Како је наведено у образложењу, КК Црвена звезда кажњена је по два основа конкретно. Новчаном казном од 3.000 евра, клуб је кажњен због паљења бакљи након утакмице у којој су црвено-бели славили са 72:66. Новчаном казном од чак 7.000 евра, Звезда је кажњена због бацања упаљача и кованица у терен током








