Клуб За спас Србије без заједничке идеје ко ће да је "спаси"
Н1 Инфо 03.02.2017 | Јелена Зорић

У Скупштини Србије формиран је нови посланички клуб “За спас Србије – Нова Србија”, међу којима су и три члана дојучерашње владајуће коалиције - Дијана Вукомановић, Мирослав Маркићевић и Горан Пекарски. Шеф новоформираног посланичког клуба је самостална посланица Санда Рашковић Ивић.
Извор: Н1 Опозициони јесте, али тврде ово није посланички клуб Вука Јеремића. Самосталне посланике, некада чланове ДСС-а, СПС -а и представнике грађана из редова Нове Србије кажу да повезују исте идеје да се у земљи направе промене. Ипак, немају заједничку идеју о томе ко би требало да буде носилац тих промена на председничким изборима. "Ја мислим да ће сви подржати који су у овом клубу, који сад стоје пред вама, господина Вука Јеремића. Али







