Premijer liga: Siti se provukao protv ‘labudova’, Gabigol heroj ‘građana’ (video)

Hot sport 05.02.2017  |  HotSport

Fudbaleri Mančester sitija teškom mukom su došli do tri boda protiv Svonsija pobedom od 2:1, sa dva pogotka Gabriela Žesusa od kojih je drugi došao u 90. minutu susreta.

Isplatio se Pepu Gvardioli eksperiment sa mladim Brazilcem u špicu napada, umesto Aguera koji je meč počeo sa klupe, iako je u finišu utakmice delovalo da je pred domaćinom novi neuspeh. Počelo je dobro po njih, pošto je već u 11. minutu Gabriel Žesus postigao svoj prvi gol na meču i doveo svoj tim u vođstvo. Nakon toga domaći fudbaleri su imali još nekoliko vrlo dobrih šansi da tu prednost uvećaju, ali su se propisno ispromašivali. Kazna za to