Zvezda dobila Aris i napadača: Boaći nastavio da trese mreže, pogodio i Ruiz, Anđelković namešta golove!

Sportski žurnal 06.02.2017

Crvena zvezda je odigrala još jedan kontrolni meč na Kipru, ovoga puta protiv tamošnjeg člana Super lige Arisa iz Limasola

Crvena zvezda je ostvarila pobedu u prijateljskom meču protiv Arisa, a još jednom je u centru pažnje bio Ričmond Boaći. Momak iz Gane, koji je nedavno došao na pozajmicu u Crvenu zvezdu, postigao je dva gola u pobedi svog tima – 3:1. Kiprani su poveli u 17. minutu, posle kornera najsnalažljiviji u Zvezdinom šesnaestercu bio je Paklou – 0:1. Crveno-beli su do izjednačenja došli u 39. minutu, posle odličnog prodora i asistencija Anđelkovića, na