Od gotovog veresija: Pogledajte svih šest pogodaka sa Zvezdine ‘generalke’ i evrogol Milijaša (video)

Hot sport 11.02.2017  |  HotSport

Crvena zvezda je u svojoj generalnoj probi pred nastavak sezone remizirala sa Volgarom rezultatom 3:3, a evo i svih pogodaka sa tog meča.

Imala je Crvena zvezda prednost od 3:1 do pred sam kraj meča sa Volgarom, ali su mladi i neiskusni igrači koje je danas na teren poslao Miodrag Božović, to prokockali u poslednja dva minuta i tako je možda ostao ‘gorak ukus’ pred nastavak Superlige Srbije. ‘OPET SEVA MIKIJEVA LEVA’: Golčina Nenada Milijaša, Zvezda u poslednja dva minuta primila dva gola! Golove za crveno-bele postigli su Andrija Luković iz penala, Predrag Sikimić i Nenad Milijaš