SLS: Plavšić i Petković razbili ‘bunker’ Pazaraca za prve prolećne bodove (video)

Hot sport 18.02.2017  |  HotSport

U 22. kolu Superlige Srbije Crvena zvezda je sa 2:0 savladala Novi Pazar i uvećala prednost nad Partizanom na devet bodova bar 24 sata.

Bilo je samo pitanje koliko će golova Crvena zvezda dati Novom Pazaru po tmurnom i hladnom vremenu u Beogradu. Dva su bila dovoljna da četa Miodraga Božovića položi prvi prolećni ispit na putu ka odbrani krune. Strelci su bili Plavšić i Petković u 40. i 81. minutu. Ali, idemo redom… Crveno-beli su prvu šansu stvorili već u 10. minutu kada je Kanga centrirao, Ruiz pokušao glavom, ali je lopta otišla pored gola. Nedugo zatim pokušao je i Gabonac