Prolećna premijera: Partizan savladao Rad: Đurđević pogurao “valjak” na Banjici!

Sportal blic 19.02.2017  |  Veljko Ivanović/M.R.

Prvo prolećno slavlje za fudbalere Partizana. U meču 22. kola Superlige, crno-beli su uz dosta muke savladali Rad na Banjici - 1:0 (0:0).

Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Ekipa Marka Nikolića je ostvarila sve samo ne laku pobedu... Mučili su se Leonardo, Everton i drugovi, a i ovoga puta čovek odluke bio je Uroš Đurđević. Mladi napadač je u 55. minutu odlično reagovao i posle kornera Jankovića, sjajnim udarcem matirao Filipovića. Đurđević je svojim 10. golom u sezoni doneo crno-belima važna tri boda u nastavku šampionske trke. Rad je ozbiljno pretio, imali su šanse Lutovac i Drinčić